شناسهٔ خبر: 66924 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان:

علت تاخیر پروژه های راهسازی نبود اعتبارات و موانع آزادسازی اراضی است

جلسه فلاورجان مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان در مجمع نمایندگان استان در فلاورجان گفت: علت تاخیر پروژه های راهسازی نبود اعتبارات و موانع آزادسازی اراضی واقع در آنها است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان, در جلسه مجمع نمایندگان استان که با حضور رضایی استاندار اصفهان، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، حمیدرضا امیرخانی مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان، مدیران کل استان و مسئولین شهرستان فلاورجان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید مسائل و مشکلات این شهرستان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

حمیدرضا امیرخانی در خصوص مسائل شهرستان فلاورجان در حوزه راه و شهرسازی گفت : محور آبرود که بخشی از آزاد راه اصفهان-فلاورجان- نجف آباد است چندین سال فعال بوده و به دلیل کمبود اعتبار و یا عدم آزاد سازی محور ، تکمیل آن طولانی شده است .

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه این محور ردیف اعتباری ندارد از طریق بخش خصوصی اقدام شد و درصورت پیدا شدن سرمایه گذار این محور تبدیل به آزاد راه خواهد گردید و مشکلات آن حل می‌شود.

امیرخانی گفت: لازم به ذکر است که محور آبرود هم اکنون فعال است و پل کلیشاد و پل آبرود در این محور در حال ساخت هستند و قسمت‌هایی از آن که با تاخیر روبرو شده نیاز به آزادسازی دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ادامه داد : هم اکنون ۹ پروژه فعال در شهرستان فلاورجان وجود دارد بعضی از آنها همچون محور طاد نیز در سال۹۷ پایان رسیده است.