شناسهٔ خبر: 67036 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

عملیات اجرایی پروژه باریافت سرد محور اردستان – نایین با اعتبار ۲۱۰ میلیارد ریالی آغاز شد

نمایندگان اردستان و نائین عملیات اجرایی پروژه بازیافت سرد محور اردستان- نایین با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال با حضور معاون استاندار اصفهان، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان و جمعی از مسئولین شهرستان های اردستان و نایین آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، حجت الله غلامی معاون استاندار درآیین آغاز پروژه بازیافت سرد محور اردستان – نایین اظهار کرد: جاده اردستان به نایین یکی از محورهای پرتردد و مهم در استان به شمار می رود و نقش مهمی در حمل ونقل جاده ای کشور ایفا می کند لذا توجه به بهسازی روکش آسفالت آن ضروری است.

 معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان نیز با تشریح جزییات پروژه اظهار کرد: با  توجه به اهمیت مدیریت منابع و زیرساخت های کشور و همچنین کاهش هزینه ها و حفاظت از محیط زیست پروژه بازیافت سرد آسفالت برای اولین بار در استان اصفهان اجرا می شود.

فرزاد دادخواه حفظ منابع طبیعی به دلیل استفاده مجدد از مصالح موجود  ،کاهش مخارج بهره برداری و نگهداری راه ، صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش و جلوگیری از آلودگی محیط زیست ،افزایش کیفیت روسازی بدون افزایش ضخامت  را از جمله مزیت های بازیافت آسفالت سرد عنوان کرد.