شناسهٔ خبر: 67421 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

دیدار چهره به چهره مردم با مدیر کل راه و شهرسازی فارس

تکاور در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی مدیر کل راه و شهرسازی فارس با شهروندان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس، در این دیدار  به درخواست‌های مراجعان که مشکلات خود را در زمینه‌های گوناگون مطرح کرده بودند رسیدگی شد و  فیروز تکاور مدیر کل راه و شهرسازی فارس  ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه که موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع شد.

تکاور در حاشیه این دیدارها، برگزاری ملاقات عمومی با شهروندان را امری مهم دانست و گفت: این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک معضلات و مشکلات خود را مطرح کنند.

وی  ضمن تشکر از مردم که با صبر و تحمل در این دیدارها مشکلات و خواسته های خود را مطرح کردند، افزود: خدا را شاکریم که توانسته ایم با اهتمام نسبت به برگزاری ملاقات های عمومی اقدام کنیم و تا حد توان خود مشکلی از مشکلات شهروندان را برطرف سازیم.

مدیر کل راه و شهرسازی فارس بیان داشت: آشنایی با مسائل و مشکلات مردم می تواند مدیران را برای برنامه ریزی های بهتر در حوزه های مختلف یاری دهد تا از این فرصت خدمتگزاری به نحو احسن و در جهت خدمت به نظام و مردم استفاده شود.