شناسهٔ خبر: 69096 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

رییس سازمان حج و زیارت:

"ترمینال سلام" با نمونه های خارجی قابل رقابت است

اولین پرواز ترمینال سلام رئیس سازمان حج و زیارت :بهره برداری از ترمینال سلام می تواند به تحقق برنامه توسعه ای شهر فرودگاهی برای تبدیل شدن به نقطه ای تاثیر گذار در صنعت هوایی منطقه کمک شایانی کند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت در حاشیه بازدید از ترمینال سلام گفت : ساخت این ترمینال توانمندی متخصصان این مرز و بوم را در عرصه مهندسی و توسعه کشور به نمایش گذاشته است.

رشیدیان با اشاره به بکارگیری معماری زیبا و امکانات مناسب در ترمینال سلام ادامه داد بهره برداری از این ترمینال می تواند به تحقق برنامه توسعه ای شهر فرودگاهی برای تبدیل شدن به نقطه ای تاثیر گذار در صنعت هوایی منطقه کمک شایانی کند چراکه این ترمینال با نمونه های خارجی قابل رقابت است.

وی با بیان اینکه هماهنگی های لازم میان کلیه نهادهای فعال در عملیات پروازهای حج برای هرچه بهتر انجام شدن این عملیات صورت گرفته بیان داشت ارائه خدمات شایسته به زائران و تامین رفاه آن ها مهمترین برنامه سازمان حج و زیارت، شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران است.


رئیس سازمان حج و زیارت گفت : امسال کلیه پروازهای حج توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام می شود از همین رو لازم است تا همکاری نزدیکی میان تمامی ارگان ها برای کمک به این شرکت در جهت انجام به موقع پروازها وجود داشته باشد.


رشیدیان با اشاره به بروز تاخیرهای احتمالی در پروازها افزود تمهیدات مورد نیاز برای رفاه حال زائران در هنگام بروز تاخیرهای احتمالی اندیشیده شده تا آرامش این عزیزان در طول سفر حفظ شود.