شناسهٔ خبر: 69098 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان خبر داد:

آمادگی فرودگاه اصفهان برای خدمت‌رسانی به حجاج

فرودگاه اصفهان مديرکل فرودگاه های اصفهان در جلسه کميته حج فرودگاه بر آمادگی فرودگاه استان برای خدمت‌رسانی موثر و بهينه در عمليات اعزام حجاج تاکيد کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی فرودگاه های اصفهان، کمیته حج فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با حضور مدیران، مسوولان عملیات حج  و جانشین آنها از تمام سازمان ها و نهادهای مرتبط با عملیات حج تمتع سال ۹۸ تشکیل شد.

در این جلسه، حسن امجدی با تاكید بر خدمت‌رسانی موثر و بهینه به زایران خانه خدا در عملیات اعزام حجاج به سرزمین وحی گفت: باید با برنامه ریزی مناسب حداکثر ظرفیت نیروی انسانی و تجهیزاتی را برای برگزاری هرچه مطلوب تر عملیات حج سال ۱۳۹۸ بسیج کنیم.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان به برخی از اقدامات لازم  برای خدمات‌رسانی مناسب  به زایران بیت‌الله الحرام اشاره كرد و افزود: در این زمینه می توان به برنامه‌ریزی شیفت‌های ویژه ایام حج، افزایش دستگاه‌های کمک بازرسی برای کاهش ایستایی مسافر و تسهیل امر پذیرش، آماده‌سازی و سرویس تجهیزات فرودگاهی و سیستم‌های سرمایشی برای خدمت‌رسانی بهتر به مسافران اشاره کرد.

وی همچنین گفت: ارسال به موقع اطلاعات و آماده‌سازی پورتال ویژه حج در سایت فرودگاه شهید بهشتی اصفهان و نیز آماده‌سازی محل تحویل بار و برنامه ریزی ارسال بار غیر همراه حجاج دست کم ۴۸ ساعت قبل از پرواز و همچنین رفع مشکلات احتمالی اماکن شامل مسجد، نمازخانه ها، سالن مستقبلین، سرویس های بهداشتی ترمینال پروازهای خارجی و محاوط از دیگر اقداماتی است كه باید انجام شود.