شناسهٔ خبر: 69606 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اعلام کرد؛

میزان تحقق برنامه‌های اجرایی حوزه زمین و مسکن ماهیانه پایش می‌شود

علی نبیان با هدف بررسی میزان تحقق برنامه‌های سالیانه سازمان ملی زمین و مسکن عملکرد ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها در حوزه زمین و مسکن به صورت ماهانه پایش می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علی نبیان با اشاره به برگزاری همایش برنامه اجرایی سال ۹۸ در بهمن ماه سال گذشته گفت: در برنامه اجرایی سال ۹۸ تصمیم گرفتیم که پایش عملکرد برنامه استان‌ها را به‌صورت ماهانه و با ویدئو کنفرانس اجرا کنیم.

به نقل از روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: اجرای این برنامه به صورت ویدئو کنفرانس باعث صرفه‌جویی در وقت و کاهش هزینه سفر مدیران استان به تهران می‌شود.

وی در خصوص نحوه اجرای این پایش افزود: برای نظارت و پیگیری عملکرد هر استان یک نفر از اعضای هیئت مدیره سازمان به‌عنوان معین مشخص شده که طبق برنامه زمانی از پیش تعیین شده با حضور مدیران و کارشناسان بخش‌های مختلف سازمان، به رصد و پایش عملکرد ادارات کل راه و شهرسازی در حوزه زمین و مسکن می‌پردازند.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن روند رصد و پایش عملکرد ادارات کل راه و شهرسازی را پروسه‌ای مستمر توصیف کرد و گفت: استان‌هایی که عملکرد مثبتی در اجرای به‌موقع برنامه‌ها داشته باشند تشویق و به استان‌هایی که در اجرای این برنامه‌ها با مشکلاتی مواجه باشند کمک می‌کنیم تا هرچه سریعتر مشکلات را رفع کنند.