شناسهٔ خبر: 70006 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

برگزاری جلسه کمیته مبحث ۲۱ مقررات ملی ساختمان در راه و شهرسازی زنجان

جلسه زنجان جلسه کمیته مبحث ۲۱ مقررات ملی ساختمان ( پدافند غیرعامل) به منظور پیگیری مصوبات جلسه قبلی در اداره کل راه و شهرسازی زنجان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهر سازی استان زنجان, جلسه کمیته مبحث ۲۱ مقررات ملی ساختمان ( پدافند غیرعامل) و کنترل و نظارت بر اجرای آن در ساختمان های دولتی و مسکونی که مشمول رعایت این مبحث می شوند، به ریاست اصغر اسماعیلی معاون مهندسی وساخت اداره کل راه و شهر سازی استان زنجان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

 این جلسه که با حضور نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی، پدافند غیرعامل استانداری، شهرداری زنجان و نظام مهندسی ساختمان استان با دستور کار جلسه   پیگیری مصوبات جلسه قبلی ،  طرح و بررسی نامه ارسالی از طرف دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت متبوع در خصوص تأکید بر اجرای تمامی بندهای مبحث ۲۱ مقررات ملی ساختمان برگزار و اعضا به بیان نقاط ضعف و قوت و مشکلات پیش رو در اجرای این مبحث در استان پرداختند.

  از مهمترین مصوبات این جلسه ، احصاء و بازدید از ساختمان های مشمول مبحث ۲۱ مقررات ملی ساختمان( مانند بیمارستان ها و ساختمان های دولتی) و ارائه چک لیست مبحث ۲۱ مقررات ملی ساختمان بود.