شناسهٔ خبر: 70344 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

برگزاری جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی توسط راه و شهرسازی گیلان

ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی گیلان در جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی گفت: شفاف سازی و اطلاع رسانی دقیق و مقابله با تخلفات از ضروریات وظایف سازمانی است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان ، در این جلسه ماکان پدرام اذعان داشت : مبارزه با فساد اداری، اصلاح فرایندها، شناسایی نقاط آسیب پذیر، برگزاری دوره های آموزشی، احصای بسترهای تخلف و جرم، تدوین منشور حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع، صیانت از حقوق مردم، ایجاد زمینه های ترغیب و تشویق کارکنان و غیره از وظایف مهم این کمیته است.

وی  ادامه داد: شفاف سازی و اطلاع رسانی دقیق و ارتقای سلامت اداری از طریق اصلاح فرآیندهای اداری و بکارگیری نظام موثر برای پیشگیری و مقابله با تخلفات، قصور و کوتاهی در انجام وظایف سازمانی ضروری است.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان اضافه کرد : در امسال باید تلاش بیشتری در زمینه حفظ سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی داشته باشیم و بایستی تک تک همکاران عضو در خصوص شناسایی گلوگاههای فساد و ارائه راهکارهای پیشگیری با حساسیت بیشتری اقدام کنند.

گفتنی است در ادامه این جلسه اعضای کمیته ضمن تبادل نظر و ارائه راهکارههای لازم بر عملیاتی نمودن دستور جلسه تاکید کردند.