شناسهٔ خبر: 70608 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

بازدید استاندار بوشهر از پروژه‌های راهسازی شهرستان تنگستان استان

فرزاد رستمی فرزاد رستمی در بازدید استاندار وهیات همراه از روند اجرای طرح‌های راهسازی استان بوشهر با تاکید بر تسریع روند اجرایی پروژه‌های استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر از راه‌های مواصلاتی ایمنی برخوردار است که تکمیل پروژه‌های بزرگراهی تسریع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر, فرزاد رستمی در بازدید استاندار وهیات همراه از روند اجرای طرح‌های راهسازی استان بوشهر با تاکید بر تسریع روند اجرایی پروژه‌های استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر از راه‌های مواصلاتی ایمنی برخوردار است که تکمیل پروژه‌های بزرگراهی تسریع می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت پروژه‌های راهسازی تنگستان از اجرای طرح راهسازی چاه تلخ به دلوار پرداخت و بیان کرد: محور چاه تلخ به دلوار به طول ۷ کیلومتر عملیات اجرایی آن امسال آغاز شد و براساس اعلام پیمانکار تا دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه برای اجرای این پروژه ۸۴۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است خاطر نشان کرد: تکمیل این پروژه در اولویت برنامه‌ها قرار دارد که تلاش می‌شود بخشی از آن امسال وارد مدار بهره‌برداری قرار بگیرد.

رستمی به پروژه بزرگراه  تنگستان به  دشتستان پرداخت و گفت: در اجرای محور بزرگراهی اهرم به برازجان ۲۱۸ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته که تکمیل آن به  ۱۴۸ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.

وی طول بزرگراه اهرم به  برازجان را ۵۴ کیلومتر دانست و تصریح کرد: ۷ تقاطع همسطح و غیر همسطح و ابنیه فنی خاص در پروژه بزرگراهی اهرم به برازجان اجرایی می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی با بیان اینکه پروژه بزرگراهی اهرم به برازجان در چهار قطعه عملیات اجرایی آن انجام می‌شود افزود: پروژه‌های راهسازی در نقاط مختلف استان بوشهر در حال اجراء است که تکمیل این راه‌ها تحول مهمی در این استان ایجاد می‌کند.