شناسهٔ خبر: 70765 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مديركل راه وشهرسازي استان گلستان:

جلسه كميسيون ماده ۵ گلستان برگزار شد

جلسه گرگان مديركل راه وشهرسازي گلستان از برگزاري جلسه كميسيون ماده ۵ شهر های گرگان، رامیان، خان ببین، علی آباد و گنبد با حضور معاون عمرانی استاندار گلستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان, "حسين محبوبي" در گفت‌وگو باپايگاه خبري اين اداره كل بيان داشت: تغيير كاربري، افزايش، كاهش تراكم، افزايش سطح اشغال ملك، ساختمان و بررسی ضوابط و مقررات حوزه مسکونی ازجمله مواردي بود كه در اين جلسه به بحث و بررسي گذاشته و تصميمات لازم اتخاذ شد.

دبير كميسيون ماده ۵ استان گلستان يادآورشد در اين جلسه، رئیس شوراي شهر و شهرداران شهرهای مذکور حضور داشتند.

اين جلسه با حضور غراوی معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری گلستان و ساير مديران كل عضو اين کمیسیون  در محل سالن جلسات معاونت عمرانی برگزار شد.

كميسيون ماده ۵ قانون تاسيس شورايعالي شهرسازي و معماري ايران كميسيوني است براي بررسي و تصويب طرح تفصيلي و تغييرات بعدي آن كه به رياست استاندار و در غياب وی معاون امور عمراني استانداري به عنوان قائم مقام و دبيري مديركل راه و شهرسازي تشكيل مي شود و معاون شهرسازي و معماري اداره كل راه و شهرسازي نيز مسئوليت دبيرخانه اين كميسيون را بر عهده دارد.

هم استانی ها برای اطلاع از آخرین مصوبات کمیسیون ماده ۵به پایگاه خبری اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان به نشانی www://golestanrud.ir مراجعه کنند.