شناسهٔ خبر: 70879 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

جزئیات افزایش پروازهای ترمینال گالری سلام / آماده سازی ترمینال یک فرودگاه امام (ره) برای پروازهای داخلی

حسن خوشخو معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، جزئیات افزایش پروازهای ترمینال گالری سلام را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، حسن خوشخو گفت: در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به مسافران و  بهره برداری حداکثری از منابع و تجهیزات فرودگاهی، شماری از پروازهای ترمینال مسافری شماره یک شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به ترمینال گالری سلام این مجموعه منتقل خواهند شد.

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ادامه داد: وجود زیرساخت ها و امکانات کافی در ترمینال گالری سلام موجب شد تا پس از بررسی های لازم و با هماهنگی کلیه نهادهای فعال در امر اعزام و پذیرش مسافران، تعداد پروازهای این ترمینال را افزایش دهیم.

خوشخو با اشاره به انتقال برخی پروازها به ترمینال سلام بیان داشت: با انتقال این پروازها، ظرفیتی جدید در ترمینال مسافری شماره یک شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ایجاد می شود که قصد داریم از این ظرفیت برای برقراری پروازهای داخلی استفاده کنیم و هم اکنون در حال آماده سازی ترمینال یک برای شروع پروازهای داخلی هستیم.

وی افزود : پس از برگزاری جلسات متعدد با شرکت های هواپیمایی، مقرر شد پروازهای بین المللی هواپیمایی آسمان، آذربایجان، سلام ایر، العراقیه، براوو و آرمینا از ترمینال گالری سلام انجام شوند.

گفتنی است، جزئیات انتقال پروازهای بین المللی ترمینال یک به ترمینال گالری سلام به شرح زیر است :

شرکت هواپیمایی تاریخ شروع پروازها از ترمینال گالری سلام
شرکت هواپیمایی آسمان ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
شرکت هواپیمایی آذربایجان ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
شرکت هواپیمایی سلام ایر ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
شرکت هواپیمایی العراقیه ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
شرکت هواپیمایی براوو ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
شرکت هواپیمایی آرمنیا ۱۳۹۸/۰۶/۰۶