شناسهٔ خبر: 71256 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

به همت شرکت حمل و نقل ریلی رجا

قطار گردشگری به زنجان رسید

قطار مسافری همزمان با برگزاری جشنواره اقوام و عشایر ایرانی در زنجان قطار گردشگری زنجان با ۲۷۰ مسافر در قالب تور یک‌روزه از ایستگاه راه آهن تهران به زنجان راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی  رضا عصاری معاون اجرایی شرکت رجا با اشاره به راه اندازی قطار گردشگری زنجان افزود: تور یک روزه قطار گردشگری زنجان با ۲۷۰ نفر گردشگر ساعت ۷ صبح روز جمعه ۲۵ مرداد از ایستگاه راه‌آهن تهران به سمت زنجان حرکت کرد و ساعت ۲۰:۴۵ همان روز به تهران مراجعت کرد.

  رضا عصاری ضمن اعلام آمادگی رجا برای برگزاری چنین تورهای گردشگری با قطارهای رجا گفت: اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، کارکنان سازمان هواپیمایی کشوری، مدیران آژانس‌های مسافرتی، راهنمایان گردشگری استان‌های بزرگ کشور (تهران، اصفهان، شیراز، مازندران و ...) همچنین علاقه‌مندان به صنعت گردشگری از مسافران قطار گردشگری زنجان بودند.

  وی در خصوص برنامه‌های اجرا شده با قطار گردشگری زنجان گفت: بازدید از گنبد تاریخی سلطانیه، موزه مردان نمکی و بنای رختشوی‌خانه و بازارچه زنجان همچنین حضور در جشنواره اقوام و عشایر ایرانی که با حضور اقوام مختلف کشورمان در منطقه ییلاقی گاوازنگ زنجان برگزار شد از برنامه‌های گردشگری قطار زنجان بود.