شناسهٔ خبر: 71361 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

موافقت کمیسیون ماده ۵ با اعطای زمین ۳۵ هکتاری به طرح اقدام ملی تولید مسکن در پردیس

بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه ساخت مسکن مددجویان در معمولان معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از تصویب طرح ۳۵ هکتاری فاز ۱۱ پردیس برای اجرای پروژه های اقدام ملی تولید مسکن خبر داد وگفت: نقشه های طرح مذکور که به امضاء اعضای کمیسیون ماده ۵ استانداری تهران رسیده است در اختیار وزارت راه و شهرسازی به منظوراجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران , شیدا باقری اظهار داشت: در آخرین جلسه کمیسیون ماده ۵ مردادماه جاری که با حضور تقی زاده معاون هماهنگی و امورعمرانی استانداری تهران ،  رضا نگهبان مدیرکل راه و شهرسازی استان و سایر اعضای این کمیسیون برگزار شد،  علاوه بر طرح مذکور پرونده هایی نیز مرتبط با کمیسیون ماده ۵ شهرهای، دماوند، ملارد، رودهن و پردیس مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین با اعلام پی گیری مدیرکل راه وشهرسازی استان و همکاری استانداری تهران و اعضای کمیسیون ماده ۵ طرح ۳۵ هکتاری فاز ۱۱ پردیس برای اجرای پروژه های اقدام ملی تولید مسکن در اختیار وزارت راه و شهرسازی گذاشته شد.

باقری تصریح کرد: در این طرح آماده سازی خدمات مورد نیاز واحدهای مسکونی همانند مراکز آموزشی، تجاری ، تاسیسات، تجهیزات شهری و فضای سبز پیش بینی شده است.

لازم به ذکر است در این طرح ۳۶۸۶ واحد برای ۱۱۰۵۸ نفر پیش بینی شده است.