شناسهٔ خبر: 71587 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی:

وضعیت جاده‌های آبادان بهبود می‌یابد

کفاش معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر ترمیم روکش آسفالت برخی از محورها در آبادان، گفت: با تامین قیر مورد نیاز، شرایط جاده‌ها و محورهای شهرستان آبادان برای تردد بهبود پیدا می‌کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،  مهران کفاش، معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی، در حاشیه بازدید از راه‌های ارتباطی شهرستان آبادان در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به بازدیدی که امروز از پروژه‌های فعال در محورهای مختلف آبادان صورت گرفت، خوشبختانه شاهد انجام کار در پروژه‌ها هستیم.

کفاش افزود: در یک قطعه از محور آبادان - اروندکنار شاهد اجرای پروژه دوخطه کردن این محور هستیم و روند اجرای آن نیز به خوبی در حال انجام است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: قرار است تا یک قطعه ۱۲ کیلومتری دیگر در این محور از طرف اروندکنار به سمت آبادان نیز اجرایی و دوخطه شود. در این زمینه پروژه در حال طی کردن تشریفات اداری و تعیین پیمان‌کار است و پس از نهایی شدن شاهد اجرای آن خواهیم بود.

کفاش، با تاکید بر ترمیم روکش آسفالت برخی از محورها در آبادان، بیان کرد: قرار است تا در سریع‌ترین حالت ممکن قیر مورد نیاز منطقه را تامین کنیم تا کار روکش آسفالت محورهای مدنظر در منطقه انجام شود و شرایط این محورها برای تردد بهبود پیدا کند.