شناسهٔ خبر: 71667 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

نخستین نشست علمی تخصصی دانشنامه مهندسی برگزاری می‌شود

پوستر نخستین نشست علمی تخصصی دانشنامه مهندسی در ایران با برگزاری میزگرد تشابهات و تفاوت‌های دانشنامه‌های مهندسی و سخنرانی در خصوص نیاز و کاربرد دانشنامه مهندسی در ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نخستین نشست علمی تخصصی دانشنامه مهندسی در ایران با حضور صاحبنظران عرصه مهندسی کشور برگزار می‌شود. در این نشست علمی تخصصی، میزگردی با موضوع تشابهات و تفاوت‌های دانشنامه‌های مهندسی و سخنرانی برنامه‌ریزی شده است.

در میزگرد این نشست که به تشابهات و تفاوت‌های دانشنامه‌های مهندسی اختصاص دارد، سیمون آیوازیان، سیدمحمدبهشتی، کاظم موسوی بجنوردی، اصغر ساعدسمیعی، ایرج اعتصام به ارایه نقطه نظرات خود می پردازند.

در بخش سخنرانی با موضوع نیاز و کاربرد دانشنامه مهندسی در ایران نیز مصطفی کیانی، محمود گلابچی و علیرضا توافقی جهرمی، حضور خواهند یافت و نظرات خود را در این مورد ارایه می‌کنند.

دبیری نشست فوق با محمدمهدی محمودی است. علاقمندان می‌توانند روز چهارشنبه ۲۷ شهریورماه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۰ به مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن به نشانی تهران، نیاوران، کاشانک، نرسیده به آجودانیه، شماره ۲۱۰ مراجعه کنند.

برچسب‌ها: