شناسهٔ خبر: 71797 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل:

۷۰ کیلومتر انواع راه در استان اردبیل آماده افتتاح است/ ۳۰۰ واحد مسکن مهر به مردم تحویل می‌شود

محبوب حیدری محبوب حیدری با اشاره به اینکه ۷۰ کیلومتر راه اصلی، بزرگراهی و روستایی در این استان آماده افتتاح شده است، گفت: به زودی ۳۰۰ واحد مسکن مهر به مردم تحویل می‌شود.

محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: ۳۰۰ واحد مسکن مهر در این استان تکمیل شده است به زودی افتتاح می‌‌شود که از این تعداد ۵۰ واحد در اردبیل و ۲۵۰ واحد نیز در شهرستان پارس‌آباد قرار دارد.

وی با اشاره به تکمیل ۲۵ کیلومتر راه روستایی در شهرستان‌های خلخال، گرمی، اردبیل، مشکین‌شهر و پارس‌آباد افزود: عمده راه روستایی آماده افتتاح در شهرستان گرمی قرار دارد.

حیدری همچنین از آماده افتتاح شدن ۴۵ کیلومتر بزرگراه در استان خبر داد و گفت: ۲۵ کیلومتر از این عدد در محور اردبیل-مشکین‌شهر، ۱۰ کیلومتر در محور اردبیل-گرمی و ۱۵ کیلومتر نیز در محور اردبیل-خلخال قرار دارد.

وی گفت: عملیات اجرایی ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی نیز در قالب طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در این استان به زودی آغاز می‌شود و در ساخت و احداث ۴۵۰ واحد مسکونی برای اقشار کم‌درآمد با ستاد اجرایی حضرت امام(ره) با این نهاد همکاری‌هایی انجام داده‌ایم.