شناسهٔ خبر: 71821 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مناقصه"تامین وسیله نقلیه سواری در سطح استان تهران"

مغازه ای آگهی مناقصه عمومی"تامین وسیله سواری در سطح استان تهران" روز یکشنبه مورخه ۳ شهریورماه در روزنامه جمهوری اسلامی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران, علی مغازه ای رئیس اداره پیمان و رسیدگی این اداره کل با اعلام خبر بالا گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در نظر دارد پروژه مذکور را از طریق برگزاری مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی کیفی(فشرده) از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت واگذار نماید.

وی ادامه داد: کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرسwww.setadiran.ir  انجام خواهد شد.

مغازای در پایان خاطرنشان کرد: آخرین مهلت زمانی ثبت نام و دریافت اسناد از تاریخ درج آگهی تا ساعت ۱۴:۳۰ روز چهارشنبه ۹ شهریورماه می باشد.

شایان ذکر است علاقمندان برای مشاهده ودانلود آگهی مذکور می توانند به سایت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به آدرس   http://tehran.mrud.ir به قسمت مزایده ها و مناقصات مراجعه کنند.