شناسهٔ خبر: 71972 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد:

ساخت ۴۰۰ واحد مسکن طرح اقدام ملی در استان اردبیل

حیدری اردبیل مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در قالب طرح اقدام ملی احداث ۴۰۰ واحد مسکن با مشارکت سازندگان در دستور کار استان است .

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل ، محبوب حیدری با اعلام این مطلب اظهار کرد: از ۴۲ هزار واحد سهمیه مسکن مهر استان اردبیل تاکنون ۴۱ هزار واحد تکمیل و به متقاضیان در استان واگذار شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه ۵۰۰ واحد در مرکز استان و ۵۰۰ واحد نیز در شهرستان پارس آباد در مرحله تکمیل و واگذاری است گفت : تلاش می کنیم تا دهه فجر امسال همه مابقی مسکن مهر را تکمیل و تحویل متقاضیان کنیم.

دبیر شورای مسکن استان گفت : با واگذاری مساکن مهر باقیمانده و رفع ایرادات احتمالی اعم از آسفالت کوچه ها و محوطه مجتمع ها ، نصب آسانسور و ... تلاشمان بر این است تا پرونده مسکن مهرتا آخرامسال بسته شود .

وی در مورد طرح اقدام ملی مسکن و تاکید رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی در رونق بخشی به تولید مسکن بیان کرد : قرار است ۴۰۰ واحد مسکن در قالب این طرح در استان اردبیل احداث شود .

عضو شورای اداری استان اردبیل خاطر نشان کرد : با تدارک زمین و فراخوانی که منتشر کردیم از سازندگان مسکن استان درخواست می کنیم در تولید و ساخت مسکن در قالب این طرح کمک کار ما باشند .