شناسهٔ خبر: 72364 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

پیام مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای پایان عملیات پروازهای حج ۹۸

علی رستمی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با انتشار پیامی، از تلاش‌های کلیه کارکنان این مجموعه که برای خدمت‌رسانی به ضیوف‌الرحمان تلاش کردند، قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، به نقل از روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در پیام علی رستمی آمده است:

«خدمتگزاری به زائران خانه خدا که در گردهمایی عظیم حج جلوه‌ای کم‌نظیر از وحدت امت اسلامی را به نمایش می‌گذارند، توفیق بزرگی است که باید برای آن حق تعالی را سپاس گفت.

این توفیق بزرگ بار دیگر با تلاش‌های یکایک شما همکاران خوبم در مجموعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نصیب‌مان شد و توانستیم در ترمینال گالری سلام به‌عنوان مدرن‌ترین پایانه هوایی کشور میزبان ۲۳ هزار نفر از ضیوف‌الرحمان باشیم.

لازم می‌دانم از زحمات کلیه همکارانم در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، یگان حفاظت هواپیمایی سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، پلیس گذرنامه، بعثه مقام معظم رهبری، گمرک جمهوری اسلامی ایران، سازمان حج و زیارت و تمام ارگان‌های خدمات‌دهنده به پروازها در فرودگاه که تمام توان خود را برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به حجاج در عملیات پروازهای حج تمتع ۹۸ به کار بستند صمیمانه قدردانی نمایم.

در پایان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)،   امیدوارم با تاسی از سیره و سلوک آن امام همام با رعایت اخلاق و آزادگی بتوانیم در مسیر توسعه ایران اسلامی گام برداریم.»