شناسهٔ خبر: 72397 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل راه و شهرسازی قزوین:

آماده واگذاری زمین‌های با کاربری خدمات عمومی به دستگاه‌های متولی هستیم

جلسه مسعود حق لطفی گفت: زمین ها و اراضی که کاربری عمومی دارند فرصتی هستند تا دستگاه های متولی با دریافت آنها، موجبات افزایش کیفیت زندگی را در آن مناطق فراهم آورند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، مسعود حق لطفی در جلسه مشترک با شهرداری و رییس شورای اسلامی شهر الوند و همچنین معاونان این اداره کل با اعلام این موضوع عنوان کرد: راه و شهرسازی پس از طی مراحل قانونی و ابلاغ طرح های شهری، آمادگی کامل دارد تا زمین های با کاربری خدماتی را در اختیار دستگاه های مرتبط و متولی قرار دهد تا با ایجاد تاسیسات عمومی و روبنایی، بسترهای گسترش خدمات شهری فراهم آید.

وی افزود: همانگونه که در ناحیه شهری مهرگان این اتفاق افتاده  و ما طی نامه ای مشخصات زمین های با کاربری عمومی را به استانداری و دستگاه های  متولی جهت واگذاری اعلام کردیم؛ در سایر شهرهای استان نیز آمادگی داریم که این واگذاری را انجام دهیم.

مدیر کل راه و شهرسازی همچنین تاکید کرد: در خصوص موضوعات شهر الوند و نیازهای آن نیز از همه ظرفیت های قانونی استفاده میکنیم تا مسایل آن را حل کرده و پیش ببریم؛ که این امر مستلزم همراهی و پیگیری مدیریت شهری آن است.