شناسهٔ خبر: 72634 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

پاسگاه پلیس راه گرمی بیله‌سوار در هفته راهداری افتتاح می‌شود

پاسگاه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیـــل گفت:ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه گرمی- بیله سوار در هفته حمل و نقل و راهداری امسال بهره برداری می‌شود.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبيل، علی رحمتی در بازدید از این پروژه اظهار داشت: ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه گرمی بیله سوار در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع با زیربنای ۶۰۰ مترمربع هم اکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش می‌کنیم درهفته حمل و نقل و راهداری (آخر آذر)  امسال به بهره‌برداری برسد.

دبیر کمیسیون اجرائی مدیریت ایمنی حمل ونقل استان اردبیل ارتقای محورهای مواصلاتی را از اولویت‌های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دانست و تصریح کرد: برای تکمیل و بهره‌برداری از این پاسگاه ۴ میلیارد تومان اعتبارملی هزینه خواهد شد.

عضو شورای اداری استان اردبیل تصریح کرد: ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه گرمی بیله سوار بصورت پیش ساخته  با معماری ایرانی و انتظامی مراحل پایانی احداث خود را سپری می کند.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل افتتاح پاسگاه‌های پلیس راه اردبیل سرچم و اردبیل آستارا را در سال گذشته خاطرنشان کرد و افزود: با افتتاح ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه گرمی بیله سوار شاهد ارتقای ایمنی در این محور باشیم.

عضو شورای ترافیک استان اردبیل یکی از مسئولیت های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای را ساخت پروژه پاسگاه‌ها در محورهای مواصلاتی برای افزایش ایمنی در جاده هاعنوان کرد و گفت :با بهره‌برداری از پاسگاه‌های مهندسی پلیس‌راه، گام مهم ديگری در راستای ایجاد ايمنی سفرهای جاده ‌ای توسط راهداران پرتلاش برداشته شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــل بازسازی پاسگاه‌های قدیمی با روش ساختمان‌های پیش ساخته را از جمله برنامه‌های مهم سازمان راهداری دانست و تصریح کرد: با انجام اقدامات شایسته، در دراز مدت شاهد ساختمان‌های یک نواخت با معماری ایرانی و انتظامی در سطح تمامی پاسگاه‌های پلیس راه کشور و استان خواهیم بود.