شناسهٔ خبر: 72711 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مدیرکل عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بیان کرد :

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای میزبانی از زائران اربعین / پذیرش تمامی درخواست‌های شرکت‌های هواپیمایی برای برقراری پرواز به عتبات

فاروق علیخانی مدیرکل عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : با توجه به افزایش تقاضا برای سفر به عتبات عالیات در اربعین حسینی، هماهنگی‌های لازم برای میزبانی شایسته از زائران در این مجموعه انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، فاروق علیخانی با اشاره به اینکه در ایام اربعین شهادت سیدالشهداء (ع) میزان تقاضا برای سفر به عتبات عالیات افزایش می یابد اظهار داشت جلسات هماهنگی با حضور تمامی ارگان های مستقر در مجموعه شهر فرودگاهی برگزار شده تا میزبانی شایسته ای از این زائران به عمل آید.

وی گفت : امسال با بهره برداری از ترمینال گالری سلام و افزایش ۸۰ درصدی ظرفیت اعزام و پذیرش مسافر در شهر فرودگاهی به هیچ عنوان دغدغه ای از بابت افزایش پروازها و پذیرش پروازهای اربعین نداریم.

علیخانی اضافه کرد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آمادگی دارد به هر تعداد که شرکت های هواپیمایی درخواست داشته باشند، تسهیلات و منابع فرودگاهی را برای برقراری پروازهای ویژه اربعین در اختیار آن ها قرار دهد.

مدیر کل عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود برپایی موکب اربعین در ترمینال ها و اجرای برنامه های فرهنگی بخشی از تسهیلاتی است که برای زائران اربعین حسینی در نظر گرفته شده است.