شناسهٔ خبر: 73412 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

بهسازی و آسفالت راه‌های روستائی استان اردبیل

پخش آسفالت مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: درقالب "طرح ملی ابرار" بهسازی و آسفالت راه‌های روستائی استان در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از روند اجرائی این طرح در حوزه شهرستان گرمی افزود: در شهرستان گرمی راه ارتباطی ۴ روستا به طول ۱۰ کیلومتر از محل اعتبارات شهرستانی روکش آسفالت انجام خواهد شد.

عضو شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه در قالب "طرح ملی ابرار" بهسازی، شن‌ریزی و آسفالت راه ۱۰ روستا در شهرستان‌های اردبیل،گرمی، بیله سوار، مشکین شهر، خلخال و کوثر به طول ۷۰ کیلومتر درحال اجرا است تصریح کرد: با توجه تاکید وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور برای اجرای این طرح مهم راهداران دیار سبلان نیز باهمه توان برای محقق شدن اهداف طرح ابرار در میدان عمل آماده اقدام جهادی و انقلابی هستند.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل هم چنین در بازدید از راههای روستایی شهرستان اردبیل نیز از انجام روکش آسفالت ۴ کیلومتر از راه روستایی ۱۳۰ خانواری شیخ احمد خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از فرمانداران شهرستانها خواست تا با تخصیص به موقع اعتبارات راهداران را در ارائه خدمات به مردم عزیز بیش از پیش یاری کنند.

عضو شورای ترافیک استان اردبیل در بازدید از روند اجرائی طرح ابرار در حوزه شهرستان کوثر نیز گفت: ۱۰ کیلومتر بهسازی و ۲ هزار مترمکعب شن ریزی در راه روستاهای الو و النکش این شهرستان درحال انجام است.