شناسهٔ خبر: 73481 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان خبر داد

پیش‌بینی ۱۹۰۰ دستگاه اتوبوس برای حمل ونقل زائران اربعین حسینی / تشدید نظارت بر ناوگان حمل نقل عمومی

اتوبوس مهدی خضری از پیش بینی ۱۹۰۰ دستگاه اتوبوس برای حمل ونقل زائران اربعین حسینی استان اصفهان خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان،  مهدی خضری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسات متعددی در سطح کشور و استان برای برنامه ریزی یک سفر خوب وایمن برای مردم در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی برگزار شده است.

وی با اشاره به پیش بینی افزایش درخواست های سفر برای حضور در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی از استان اصفهان و سایر استان های کشور خاطرنشان کرد: کل ظرفیت ناوگان حمل ونقل اتوبوسی استان اصفهان بالغ بر ۱۹۰۰ دستگاه است که در این ایام در خدمت زائران ابا عبدالله الحسین(ع) قرار می گیرد.

خضری با بیان اینکه درخواست برای بازگشت به کشور از ۲۴ تا ۲۹ مهرماه  بسیار افزایش می یابد، اضافه کرد: در این ایام از ناوگان حمل ونقل شرکت های توانمند تولیدی استان همچون فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان نیز کمک خواهیم گرفت.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان همچنین از آماده باش راهداران استان به ویژه در محورهای مورد تردد زائران خبر داد و گفت: علاوه بر مجتمع های خدماتی رفاهی، ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای  شهرستان ها و راهدارخانه های استان اصفهان نیز آماده خدمت رسانی به زائران هستند.

وی تاکید کرد: نظارت بر فروش بلیط و نحوه خدمت رسانی به زائران در این ایام تشدید خواهد شد.

خضری از مردم خواست مشکلات خود را از طریق سامانه و تلفن گویای ۱۴۱  و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱ با اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان در میان بگذارند.