شناسهٔ خبر: 73564 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

نشست هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی امروز در بندر امام خمینی(ره) برگزار می‌شود

بندر امام اعضای هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی امروز آخرین وضعیت خروج کالاهای اساسی و پیشرفت پروژه‌های عمرانی بندر امام خمینی(ره) را بررسی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در سفر مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و دیگر اعضای هیات عامل به بندرامام خمینی(ره)، ضمن برگزاری نشست از پروژه های در دست احداث و روند خروج کالاهای اساسی نیز دیدن می کنند.

در جریان سفر مدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی و اعضای هیات عامل از بندرامام خمینی(ره)، از پروژه احداث رمپ و لوپ تقاطع همسطح که از جمله پروژه هایی که با هدف عمل به مسئولیت های اجتماعی در حال تکمیل است، بازدید کردند.

این پروژه در حال حاضر با ۲۳ درصد پیشرفت در صورت بهره برداری موجب تسهیل در تردد خودروهای سبک و سنگین و روان سازی ترافیک شهری و انتقال کالا شود.

 همچنین بازدید از پروژه احداث خط لوله انتقال گاز از ایستگاه گاز شهری به مجتمع بندری امام خمینی(ره) که هفت کیلومتر آن تکمیل شده، از جمله بخش های دیگر بازدید راستاد و هیات همراه بود.

به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، در صورت بهره برداری از این پروژه، مجتمع بندری امام خمینی(ره) و شرکت های مستقر در آن از مزیت گاز طبیعی برخوردار می شود.