شناسهٔ خبر: 73582 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

دبير انجمن شرکت‌های هواپيمايی:

نقش فرودگاه‌ها در برقراری موفق پروازهای اربعين بسیار موثر است

مقصود اسعدی سامانی مسعود اسعدی سامانی با اشاره به برنامه ريزی برای برقراری پروازهای فوق العاده اربعين توسط شرکت‌های هواپيمايی مختلف بر نقش فرودگاه ها در انجام موفق عمليات اربعين شرکت های هواپيمايی تاکيد کرد.

مسعود اسعدی سامانی، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با بیان این مطلب عنوان کرد: خوشبختانه هر سال در برنامه های فوق العاده از جمله پروازهای اربعین و حج تمتع شاهد همکاری و تعامل بسیار خوب فرودگاه ها با شرکت های هواپیمایی هستیم که امیدواریم با توجه به برگزاری نشست مدیران روابط عمومی شرکت های هواپیمایی به میزبانی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران شاهد افزایش این تعامل در اربعین امسال باشیم.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی تاکید کرد: شرکت های هواپیمایی و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هدف مشترکی دارند که خدمت رسانی شایسته به مسافران هوایی و جلب رضایت آنها است و بدون کمک یکدیگر و بدون اطلاع رسانی هماهنگ و شفاف نمی‌توانند به این هدف برسند.

وی همچنین بر ضرورت تعامل و همکاری هرچه بیشتر شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با شرکت های هواپیمایی در اطلاع رسانی جامع تر و دقیق تر در عین مسوولیت پذیری این دو ارگان تاکید کرد.