شناسهٔ خبر: 73674 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

قدرداني از یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی قزوین به مناسبت هفته ناجا

حق لطفی مدیر کل راه و شهرسازی قزوین به مناسبت هفته ناجا با همکاران نظامی یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن این اداره کل دیدار کرد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، مسعود حق لطفی در این بازدید ضمن تبریک هفته ناجا به همکاران یگان حفاظت، از خدمات و زحمات ایشان برای برقراری امنیت در مناطق تحت حفاظت اراضی استان قدر دانی کرد.

وی با اشاره به نقش مهم نیروی انتظامی در پیشگیری از وقوع جرائم گفت: با توجه به ارتباط موضوع جرایم و آرامش فضای شهری با ویژگی ها و شرایط شهرسازی؛ برای انجام اقدامات اثرگذارتر و مناسب تر؛ انجام طرح پژوهشی و مطالعاتی در خصوص ناحیه شهری مهرگان در حال نهایی شدن است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان افزود: ایجاد خدمات روبنایی، افزایش خدمات شهری و پیش بینی فضاهای شهری متناسب با فرهنگ و نیازهای بومی از راهکارهای ایجاد آرامش و امنیت شهری است؛ ولی پیش از هر اقدامی شناخت دقیق و درست ضرورت دارد؛ که در پروژه مطالعاتی مهرگان در حال انجام است که به یاری خدا پس از نهایی شدن جلسات مشترک با دستگاه های مرتبط برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

در این بازدید که با حضور حق لطفی مدیر کل، آذربایجانی مدیر حراست، حافظی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و مکملی مدیر روابط عمومی این اداره کل برگزار شد از همکاران نظامی این سازمان با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.