شناسهٔ خبر: 73867 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

اعزام ۹ اکیپ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان به مرز مهران و استان همدان

ایوب میرشاهی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان از اعزام ۹ اکیپ راهداری و حمل و نقل به مرز مهران و شهر همدان خبرداد و گفت: این اکیپ‌ها برای نظارت بر ناوگان اتوبوسرانی و راهنمایی و رسیدگی به شکایات احتمالی زائران به مرز مهران و شهرهمدان اعزام شدند.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از"ایوب میرشاهی" امروز شنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره‌کل متبوع گفت: این اکیپ ها هر کدام متشکل از ۳ نفر از همکاران بخش های راهداری و حمل و نقل هستند که از ۲۴ مهرماه و همزمان با ایام اوج رفت تا ۲۹ مهرماه اوج برگشت زائران به این عزیزان خدمات رسانی خواهند کرد.

به گفته وی، ۶ اکیپ در پایانه برکت و در نقطه صفر پایانه مرزی مهران و ۳ اکیپ هم در همدان به عنوان شهر واسطه (پس کرانه) استان مستقر می شوند.

میرشاهی ادامه ‌داد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان به عنوان رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اربعین وظیفه نظارت بر قیمت ها، نقل و انتقال و رسیدگی به شکایات مردمی را دارد و زائرین اربعین حسینی(ع) در طول سفر می توانند شکایات و پیشنهادات خود را در طول شبانه روز با سامانه گویا ۱۴۱ جهت رسیدگی فوری طرح نمایند.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان اظهارکرد: در حال حاضر ۲۰۰ دستگاه اتوبوس از گلستان برای انتقال زائران به مرز مهران اعزام شدند.