شناسهٔ خبر: 73885 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از عملیات احداث باند دوم اردبیل به مشگین‌شهر بازدید کرد

راه فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هیئت همراه در سفر به استان اردبیل از عملیات احداث باند دوم اردبیل به مشگین شهر بازدید كرد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره كل راه و شهرسازی استان اردبیل، سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر به استان اردبیل به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل و هیئت همراه از اجرای عملیات احداث باند دوم اردبیل به مشگین شهر بازدید كرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در این بازدید در خصوص از اجرای عملیات احداث باند دوم اردبیل به مشگین شهر گفت:۴۳ کیلومتر از مسیر احداث باند دوم اردبیل به مشگین شهر توسط قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه موسسه عاشورا اجرا گردیده و در حال تکمیل است.

محبوب حیدری ادامه داد : مسیر اردبیل به مشگین شهر به طول ۸۶ کیلومتر می باشد که ۴۳ کیلومتر در سالهای قبل به صورت دو بانده تکمیل و به بهره برداری رسیده است و امسال الحمدالله پروژه با سرعت هرچه تمام در حال اجرا هست و انشالله در سفر رئيس جمهور به استان ۲۵ کیلومتر احداث باند دوم اردبیل – مشگین شهر را با ۱۵۰ دستگاه ابنیه فنی آماده افتتاح داریم .

حیدری افزود : ۱۸ کیلومتر باقی مانده از مسیر هم دارای پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصد می باشد تا کل مسیر اردبیل به مشگین شهر بصورت چهار خطه انجام و همشهریان و هموطنان عزیز از این مسیر تردد کنند .

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در این بازدید از فرمانده کل سپاه خواست تا موسسات و شرکت های عمرانی بیشتری از زیر مجموعه سپاه در اجرای پروژه های عمرانی مخصوصا" در حوزه راهسازی دراستان فعالیت نمایند.

لازم به توضیح است ۴۳ کیلومتر از مسیر احداث باند دوم اردبیل به مشگین شهر توسط قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه موسسه عاشورا اجرا و از این ۴۳ کیلومتر ۲۵ کیلومتر تا سفر ریاست محترم جمهور به استان آماده بهره برداری خواهد شد.