شناسهٔ خبر: 73889 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس:

عملیات گازرسانی به سه زون فاز ۱۱ پردیس آغاز شده است/ با اتمام عملیات ۱۵۰۰۰ واحد مسکن مهر از گاز شهری برخوردار می‌شوند

سید مهدی هدایت مهدی هدایت از آغاز عملیات گازرسانی به سه زون باقیمانده فاز ۱۱ شهر جدید پردیس خبر داد و گفت: عملیات گازرسانی کلیه زون‌های این فاز تا پایان سال اتمام می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکونی مهر جدید در این شهر به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: با آغاز عملیات گازرسانی در بخش‌هایی از فاز ۱۱ پردیس، انشعاب گاز ۱۵ هزار واحد مسکونی باقیمانده در این فاز به‌زودی وصل می‌شود.

وی افزود: با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته حدود ۱۰ هزار واحد مسکونی را تکمیل کرده‌ایم که بخشی از این واحدها در مرحله تحویل به مالکان قرار دارد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه افتتاح این ۱۰ هزار واحد به‌صورت رسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: کارهای تکمیلی ۱۰ هزار و ۱۰۰ واحد دیگر نیز تا آخر آذرماه انجام می‌شود تا بتوانیم این واحدها را نیز به مالکان تحویل دهیم.

وی در گفت‌وگو با شبکه خبر تلویزیون، عنوان کرد: عملیات گازرسانی به زون‌های دو، سه و چهار جنوبی فاز ۱۱ از روز پنج‌شنبه آغاز شده است و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و هماهنگی‌های انجام‌شده با شرکت گاز تا آخر امسال عملیات گازرسانی این فاز  به اتمام خواهد رسید و  ۱۵ هزار واحد مسکونی از گاز شهری برخوردار می‌شوند.