شناسهٔ خبر: 73898 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مراسم معارفه سید محمد رضا صالحیان مدیر توسعه منابع اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برگزار شد

انتصاب رضا نگهبان در آئین تکریم از مدیر توسعه منابع سابق و معارفه سید محمدرضا صالحیان مدیر توسعه منابع جدید اداره کل راه و شهرسازی استان تهران بر دوری از روزمره گی و اجرای کار منسجم تیمی تاکید کرد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازی استان تهران، در آیین تودیع و معارفه مذکور، معاونین و مدیران مناطق ۶ گانه شهرستانی و روسای ادارات حوزه توسعه منابع حضور داشتند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران رسیدن به ادبیات مشترک در عرض چند ماه اخیر را نشانه هوش و درایت مدیران خود اعلام کرد و گفت: من برای چندمین بار موکدا می‌گویم که با برنامه آمده‌ام، مدیران علاوه براینکه کار تیمی، باید روحیه کارگروهی و پرورش نیروی انسانی را نیز مدنظر داشته باشند، همه می‌دانیم که شرایط اقتصادی خوب نیست، اما نیروی انسانی قوی و دوری از روزمره گی شرایط را آسان می‌کند، آن هم در شرایطی که اداره کل راه و شهرسازی استان تهران چشم وزارت راه و شهرسازی تلقی می‌شود.

رضا نگهبان با اشاره به آیه ۲ سوره طلاق گفت: برای افزایش رزق باید برای خلایق کار کنید که این همان مصداق کار برای خدا است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از احمد زینلی مدیر توسعه منابق سابق خواست تا با تعامل و همکاری اش در نقش مشاور به این اداره کل ادامه بدهد و در ادامه سید محمد رضا صالحیان فرصت خدمت جدیدی که به او واگذار شده است را فرصت همکاری همدلانه خواند و گفت: به یقین باور دارم که ارزنده ترین سرمایه هر سازمانی نیروی انسانی آن سازمان است و کارها را با وحدت وهمدلی و تعامل با همه مدیران و همکاران پیش خواهم برد.