شناسهٔ خبر: 74059 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با حكم وزير راه و شهرسازي؛

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی عضو صاحب نظرکمیته تخصصی مدیریت عملکرد وزارت راه و شهرسازی شد

نوشتن وزير احمد مرزبان در حکمی با امضای محمد اسلامي به عنوان عضو صاحب نظر کمیته تخصصی مدیریت عملکرد وزارت راه و شهرسازی منصوب شد .

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و رئیس شورای راهبری توسعه مدیریت با ارسال حکمی احمد مرزبان را به عنوان عضو صاحب نظر کمیته تخصصی مدیریت عملکرد وزارت راه و شهرسازی منصوب كرد.

در این حکم آمده است :" نظر به تعهد و شایستگی و تجارب مدیریتی جنابعالی و نیز با توجه به ویکرد و اولویت دولت تدبیر و امید به اصلاح نظام اداری کشور در مسیر پیشبرد اهداف سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و نقشه راه اصلاح نظام اداری ، بر اساس بخشنامه شماره ۹۴۶۱۹۸ مورخ ۱۸ دی ماه ۱۳۹۵ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان عضو صاحب نظر کمیته تخصصی مدیریت عملکرد منصوب می نمایم .

امید است به یاری خداوند متعال در جهت نیل به اهداف و سیاست های تبیین شده شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت متبوع و اجرای مطلوب مصوبات ، بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی دولت سعی و تلاش لازم معمول نموده و با برگزاری جلسات مستمر و اثرگذار شاهد ارتقاء و پیشرفت روزافزون میهن اسلامی ایران باشیم . "

گفتنی است دکتر غفاری معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع و مهندس فرزانه صادقه مالواجرد معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی نیز به عنوان دیگر اعضای صاحب نظر کمیته تخصصی مدیریت عملکرد منصوب شده اند .