شناسهٔ خبر: 74523 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

کسب مقام‌های برتر مسابقات شنا المپیاد ورزشی کارکنان دولت توسط کارمند اداره کل راه و شهرسازی قزوین

ورزشكاران کارمندان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان دولت در رشته شنا موفق به کسب مقام های برتر شدند.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین،  در این دوره از مسابقات که دستگاه های اجرایی استان در آن شرکت کردند شناگران کارمند دولت، در قالب المپیاد ورزشی کارکنان دولت در استخر شهید رجایی با هم به رقابت پرداختند.

مسابقات در ۶ رده سنی زیر ۳۰ سال،۳۰_۳۴ سال، ۳۵-  ۳۹ سال، ۴۰- ۴۴ سال، ۴۵- ۴۹ سال و بالای ۵۰ سال در ماده های ۱۰۰ متر آزاد و ۱۰۰ متر قورباغه برگزار شد که در رشته بانوان، فاطمه خمسه کارمند اداره کل راه و شهرسازی استان در ۱۰۰ متر آزاد و ۱۰۰ متر قورباغه در رده سنی ۴۰- ۴۴ سال موفق به کسب مقام دوم این رقابت ها شد.

در رقابت های مردان نیز داوود مقامی در ماده ۱۰۰ متر  آزاد رده سنی ۳۰ تا ۳۴ سال موفق به کسب مقام دوم و مصطفی رضایی نیز موفق به کسب مقام سوم شدند.

در رشته شنای۱۰۰ متر  قورباغه نیز در رده سنی ۳۰ تا ۳۴ سال داوود مقامی موفق به کسب رتبه دوم و پویا نوری نیز به مقام سوم این مسابقات دست یافت.