شناسهٔ خبر: 74578 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان:

پروازهای فرودگاه اصفهان افزایش می‌یابد

اپرون فرودگاه اصفهان مديرکل فرودگاه های استان اصفهان از برقراری پرواز در مسير اصفهان-رامسر-اصفهان و افزايش پرواز در مسيرهای تبريز، بندرعباس، شيراز و آبادان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی فرودگاه های اصفهان، حسن امجدی با اعلام این خبر گفت: در پی درخواست مكرر مسافران، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی اداره کل فرودگاه های استان اصفهان در برنامه زمستانی خود، علاوه بر برقراری پرواز در مسیر اصفهان-رامسر-اصفهان، به برقراری پرواز در مسیرهای تبریز و بندرعباس و افزایش پرواز در مسیرهای شیراز و آبادان اقدام کرده است.

وی افزود: پروازهای اصفهان به رامسر در روزهای یکشنبه هر هفته ساعت ۹ صبح انجام می شود، ساعت ۱۳ همان روز از رامسر وارد فرودگاه اصفهان می شود و چهارشنبه ها ساعت ۷:۲۰ از اصفهان به مقصد رامسر پرواز می کند و در ساعت ۱۱:۲۰ به فرودگاه اصفهان باز می گردد. این پرواز با هواپیمای ATR و ظرفیت ۶۶ مسافر انجام می شود.

امجدی گفت: با برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی هما در مسیرهای مذکور، تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه اصفهان به شهرهای تبریز، بندرعباس، شیراز وآبادان به ترتیب به ۳ ، ۷ ، ۳ و ۵ پرواز در هفته افزایش می یابد.