شناسهٔ خبر: 74813 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

نوزدهم تا بیست‌و‌چهارم آبان‌ماه

اسامی محمد، صادق و محمدصادق مشمول تخفیف ۳۰ درصدی در طرح «میلاد» رجا می‌شوند

قطار مسافری شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا به مناسبت گرامی‌داشت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)، تسهيلات سفر با قطارهای این شرکت را به صورت تخفيف ۳۰ درصد با عنوان طرح "ميلاد" به اسامی محمد، صادق و محمدصادق ارائه می‌کند، اما ساير نام‌ها با تركيب محمد یا صادق مشمول اين طرح نمي‌شوند.

 به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی رضا عصاری معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد:شرکت رجا به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)، تسهيلات سفر با قطارهای این شرکت را به صورت تخفيف ۳۰ درصد با عنوان طرح «ميلاد» ارائه می‌کند.

وی افزود: این تسهیلات برای بازه حركت و فروش نوزدهم تا بیست و چهارم آبانماه سال جاری، مصادف با هفته وحدت است و در قالب طرح مذكور، به مسافران با نام مبارک «محمد»، «صادق» و «محمد صادق» كه در بازه زماني حركت و فروش مذكور از طريق کانال‌های فروش رجا بليت خريداري کنند، ۳۰ درصد تخفيف اعطا می‌شود.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا افزود: اعمال اين تخفيفات بدون نياز به هيچ گونه مراحل اداري در فرآيند خريد بليت، به صورت خودكار و  بدون محدوديت مسير انجام می‌شود.

وی با تأکید بر نام‌های اشاره شده اظهار داشت: ساير نام‌ها با تركيب محمد یا صادق مانند: محمد مهدي، امیر محمد و ... مشمول اين طرح نمي‌شوند.

معاون اجرایی شرکت رجا کانال‌ها فروش این شرکت را شامل: سایت رجا، فروش تلفنی ۱۵۳۹ و نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت در سراسر کشور ذکر کرد و گفت: هموطنان برای آگاهی بیشتر در خصوص مراکز و نمایندگی‌های مجاز فروش، ساعت و برنامه حرکت قطارها و ... علاوه بر مراجعه به سایت این شرکت به نشانی www.raja.ir  می‌توانند از اقص نقاط کشور و به صورت شبانه‌روزی با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کنند.