شناسهٔ خبر: 74953 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل راه و شهرسازی گلستان :

در اجرای طرح اقدام ملی تامین مسکن نیازمند مشارکت همه دستگاه های استان هستیم

حسین محبوبی مدیر کل راه و شهرسازی گلستان گفت: در اجرای طرح اقدام ملی تامین مسکن در سطح استان گلستان نیازمند مشارکت و حمایت همه دستگاه های استان هستیم .

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان ، " حسین محبوبی " مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان در دیدار با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان ضمن بیان این مطلب افزود : طرح اقدام ملی تامین مسکن ملی با هدف خانه دار شدن گروه های هدف این طرح در سطح استان به مدت ۳ روز از طریق سامانه www.tem.mrud.ir در مرحله نخست انجام خواهد شد.

وی تعهدات استان را در مرحله اول این طرح ۱۷۶۰ واحد مسکونی اعلام و افزود این مقدار در مراحل بعد افزایش خواهد یافت.

محبوبی ادامه داد:  مشارکت  و حمایت سایر دستگاه های دولتی در استان کمک خواهد کرد این طرح به خوبی اجرایی شود.

در ادامه این دیدار مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اظهار داشت: اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان در راستای کمک به اقشار مختلف مردم در خانه دار شدن و توسعه  سرمایه اجتماعی وقف  در سطح استان خواستار مشارکت جدی در اجرای طرح اقدام ملی تامین مسکن است و آمادگی خود را اعلام كرد.

گفتنی است : اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در طرح بازآفرینی شهری و احیاء بافت تاریخی و مذهبی طبق تفاهم نامه هایی پروژه های مشترکی را در سطح استان گلستان اجرایی كردند.