شناسهٔ خبر: 75085 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

گزارش لحظه به لحظه از ثبت‌نام برنامه اقدام ملی مسکن در چهار استان

تکمیل ظرفیت ۵۰ درصدی طرح اقدام ملی در ٣ استان خراسان‌های شمالی و جنوبی و سیستان و بلوچستان

افتتاح ۴۶۸ واحد مسکن مهر شاهین‌شهر و آغاز عملیات ساخت هزار واحد مسکن گزارش لحظه‌به‌لحظه از ثبت نام متقاضیان برنامه اقدام ملی مسکن در چهار استانِ سیستان و بلوچستان، قم، خراسان‌جنوبی و خراسان‌شمالی اعلام شد. به گفته دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی علاوه بر اتمام ثبت نام استان قم در مجموع در سه استان دیگر ظرفیت شهرهای سه استان دیگر ۵٠ درصد تکمیل شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دفتر اقتصاد مسکن آخرین آمار ثبت نام متقاضیان برنامه اقدام ملی تولید مسکن را تا ساعت١٧:٣٠امروز ۲۱ ابان را اعلام کرد.

بر این اساس در استان‌های سیستان و بلوچستان، قم، خراسان‌شمالی و خراسان‌جنوبی که در برنامه اقدام ملی مسکن ثبت نام آنها از ۱۰ صبح امروز آغاز شده است تا ساعت ١٧:۳۰ ظرفیت ۵٠ درصد شهرهای سه استان تکمیل نشده تکمیل شده است.

بر اساس آخرین آمار، استان قم به حد نصاب رسیده و سایت برای ثبت نام این استان در برنامه اقدام ملی مسکن بسته شده است. همچنین در خراسان جنوبی نیز شهرهایقائن، فردوس، اسدیه، سربیشه، طبس، سه قلعه، نهبندان، سرایان، اسلامیه، بشرویه،حاجی آباد، خوسف و عشق آباد تکمیل شده اند و در سیستان و بلوچستان نیز شهرهاینوک آباد، زهک، مهرستان، سوران و میرجاوه و در خراسان شمالی شهرهای شیروان، اسفراین، گرمه نیز به اتمام رسیده‌اند.

گقتنی است: پیش‌تر در استان قم که با پنج شهر شرکت کرده بود ثبت نام این استان تکمیل و سایت ثبت نام برای قم بسته شد.