شناسهٔ خبر: 75233 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

برگزاری دوره‌های آموزشی حفاظتی در راه و شهرسازی اردبیل

كلاس کلاس آموزشی تخلیه تلفنی، حفاظت پرسنلی، حفاظت فیزیکی و چالش های فضای مجازی با حضور بیش از ۲۲۰ نفر در راه و شهرسازی اردبیل برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان اردبيل، در راستای وظایف ذاتی و طرح‌های اجرائی سال ۱۳۹۸ حراست اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل مبنی بر آگاه سازی و ارتقای ضریب هوشیاری و ارائه توجیهات حفاظتی پرسنل از اول سال جاری دوره ها و کلاس های توجیهی و آموزشی تخلیه تلفنی، حفاظت پرسنلی، حفاظت فیزیکی و چالش های فضای مجازی با حضور بیش از ۲۲۰ نفر برگزار شد.

دوره‌های ذکر شده با مشارکت ادارات کل، راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، هواشناسی، فرودگاه، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و سازمان نظام مهندسی استان برگزار شده است.

گفتنی است: در این دوره های آموزشی در رده مشاغل حساس (رده های مدیریتی و روسای ادارات)، مشاغل حساس اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، مسئولان حراست ادارات کل تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان و مسئولان حفاظت فیزیکی ادارات کل تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان (نگهبانان ادارات کل مزبور در مرکز استان) در دورهای آموزشی تخلیه تلفنی، حفاظت پرسنلی و حفاظت فیزیکی حضور داشتند.