شناسهٔ خبر: 75765 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد

تکریم و معارفه اعضای دوره هفتم و هشتم سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور

ساختمان وزارت راه و شهرسازی مراسم تکریم و معارفه اعضای دوره هفتم و هشتم سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی و اعضای منتخب دوره هشتم و اعضای دوره هفتم در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مراسم تکریم اعضای هفتم شورای مرکزی سازمان های نظام مهندسی ساختمان و معارفه اعضای جدید شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی تشکیل شد.

در این مراسم، از اعضای دوره هفتم قدردانی و اعتبار نامه اعضای دوره هشتم به آنها اعطا شد.

مقرر است تا از ۱۵ نفر اعضای منتخب امروز دوشنبه ۱۱ آبان، سه نفر به قید قرعه انتخاب و جهت ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به رییس جمهور ارایه شود تا از بین سه اسامی انتخاب شده، یک نفر با حکم رییس جمهوری، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور را برعهده بگیرد.

گفتنی است پیش از این و در دوره هفتم، فرج اله رجبی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور را در دوره هفتم برعهده داشت.

متن قدردانی از اعضای دوره هفتم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که به امضای محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی رسید، بدین شرح است: بی شک پیشرفت و رونق مهندسی کشور مرهون تالش عزیزان سخت کوشی است که از هیچ تلاشی در این راستا، مضایقه نمی نمایند. بدینوسیله از تلاش موثر جنابعالی در دوره هفتم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال موفقیت و بهروزی شما را خواستارم.