شناسهٔ خبر: 75998 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری استان همدان خبر داد

افتتاح ۳ مجتمع خدماتی رفاهی همزمان با هفته حمل و نقل

مجتمع همزمان با گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداري ۳ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در استان همدان به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده گفت: مجتمع خدماتی رفاهی بهاران در محور اسدآباد – داشبلاغ با آورده شخصی ۳۸ میلیون ریال و ۳۳۰ میلیون تومان کمک های بلاعوض در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع احداث شده است.

پناهنده افتتاح مجتمع خدماتی رفاهی ولایت در زمینی به مساحت ۶ هزار متر مربع در محور تویسرکان – همدان را از دیگر مجتمع های قابل افتتاح این هفته عنوان کرد و یادآور شد: برای این طرح نیز مبلغ ۳۰ میلیارد ریال از محل آورده شخصی هزینه شده و ۳۴۵ میلیون تومان نیز کمک بلاعوض بوده است.

وي ادامه داد: مجتمع خدماتی رفاهی طلوع نیز با ۱۰ هزار مترمربع مساحت در محور جوکار – تویسرکان از دیگر مجتمع های قابل افتتاح است که برای این طرح نیز مبلغ ۳۵ میلیارد ریال از محل آورده شخصی هزینه شده و مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان هم کمک بلاعوض بوده است

این مسئول تأکید کرد: در هر ۳ مجتمع کاربری های داخلی شامل رستوران، غرفه های تجاری، نمازخانه، سرویس بهداشتی، تعمیرگاه و جایگاه سوخت ایجاد شده است.

مدیرکل راهداری استان همدان یادآور شد: با بهره برداری از این ۳ مجتمع، زمینه اشتغال ۳۴ نفر فراهم شده است.

هم اکنون ۳۲ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی فعال در استان همدان وجود دارد که با افتتاح این ۳ طرح، شمار مجتمع های استان به ۳۵ باب می رسد.

۲۶ آذر ماه در تقویم کشور به نام هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداري نامگذاری شده است.