شناسهٔ خبر: 76088 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

رییس هیأت مدیره گروه سرمایه‌گذاری مسکن خبر داد

اجرای پروژه‌های گروه سرمایه‌گذاری مسکن در ۱۰ هزار مترمربع زمین برای سال آتی

احمد فرشچیان رییس هیأت مدیره گروه سرمایه‌گذاری مسکن با بیان اینکه این شرکت در ریل هدفگذاری اصلی خود قرار گرفته است، گفت: بر اساس هدفگذاری صورت گرفته تا سال آینده تعداد پروژه های تعریف شده شرکت به ۱۰ هزار مترمربع خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن، احمد فرشچیان در مراسم رونمایی از طرح آباد (آغاز – بهبود – اقدامی دوباره) با اشاره به آغاز یک دوره جدید کاری در این گروه اظهار کرد: خوشبختانه بعد از مدت ها افول شرکت، طی چند سال اخیر مدیران شرکت تلاش کردند تا شرکت به ریل اصلی خود بازگردد.

وی با بیان اینکه در دوران مدیریت ظهیری شاهد ریل گذاری در جهت اهداف شرکت بودیم افزود: با پذیرش مسوولیت از سوی ظهیری، روند رو به رشد شرکت سرعت گرفت و می توانیم بگوییم که شرکت به زودی به دوران طلایی خود می رسد.

رییس هیأت مدیره گروه سرمایه گذاری مسکن ادامه داد: باید اعتراف کنیم طی یکسال و نیم اخیر اصلا انتظار چنین توسعه ای را نداشتیم به طوریکه در این مدت اجرای ۶۵۰۰ واحد مسکونی در دستور کار قرار گرفت و بر اساس هدفگذاری صورت گرفته تا سال آینده تعداد پروژه های تعریف شده شرکت به ۱۰ هزار مترمربع خواهد رسید.

فرشچیان همچنین این نوید را داد که گروه سرمایه گذاری مسکن به دنبال ایجاد ذخیره زمین برای پروژه های آینده است.