شناسهٔ خبر: 76839 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در حاشیه بازدید مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از محور بجنورد-جنگل گلستان مطرح شد

افتتاح ۳۰ کیلومتر از محور بجنورد-جنگل گلستان تا پایان سال

محور بجنورد - جنگل مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: باید همت کرد و با استفاده از تمام ظرفیت و فعال کردنپروژه و برنامه ریزی جهت اتمام عملیات اجرایی، نگاه مردم و مسئولین به محور بجنورد – جنگل گلستان را تغییر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان خراسان شمالی، سید عبدالمجید نژاد صفوی در بازدید از محور بجنورد به جنگل گلستان به همراه نظریان، مدیرکل ساخت و توسعه راه‌های منطقه شمال شرق کشور، هنرور، نماینده شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل دراستان، مشاور و پیمانکاران تصریح کرد: باید تلاش کرد بافعال شدن پروژه ذهنیت و نگاه مردم و مسئولان نسبت به این پروزه تغییر کند و مردم را امیدوار به اتمام پروژه کرد.

وی اظهار داشت: این پروژه یکی از پروژه های مهم و حیاتی استان است که نقش حیاتی در رونق اقتصادی و گردشگری داشته است. باید پیمانکاران این پروزه فعال‌تر از قبل کار خود را ادامه دهند و عینک بد‌بینی که بر روی این پروژه است را تغییر داد.

مهدی نظریان، مدیرکل ساخت و توسعه راه های منطقه شمال شرق کشور نیز در حاشیه این بازدید گفت: تا پایان امسال حدود ۳۰ کیلومتر از این محور به بهره برداری خواهد رسید و زیر بار ترافیک می رود و ۶ کیلومتر از روستای تاتار به سمت آشخانه که کار آزادسازی حریم آن نیز انجام شده است تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹ تکمیل خواهد شد.

وی اظهار داشت: کل محور مذکور به نام طرح قوچان، بجنورد ،بهشهر و گرگان ٥٦٢ کیلومتر است که ۲۷۰ کیلومتر از این مقدار در خراسان شمالی قرار دارد و ۲۰۰کیلومتر آن به بهره برداری رسیده و حدود ۷۰ کیلومتر آن باقی مانده است.

لازم به یادآوری است حدود سه هفته از انتصاب مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گذشته است و این سومین بازدید مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از محور بجنورد به جنگل گلستان است.