شناسهٔ خبر: 77122 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد

رعایت تمامی مقررات برای انجام ایمن پروازها در فرودگاه امام خمینی (ره)/ آمادگی برای میزبانی از همه شرکت‌های هواپیمایی/ هیچ مساله‌ای امنیت پروازها را تهدید نمی‌کند

حسن خوشخو معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : فرودگاه امام (ره) با رعایت تمامی مقررات و قوانین ملی و بین‌المللی در حوزه امنیت و ایمنی، پذیرای پروازها است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، حسن خوشخو با بیان اینکه پروازها در فرودگاه امام (ره) طبق روال عادی در حال انجام است اظهار کرد: سانحه دلخراش و غم انگیر سقوط هواپیمای بویینگ ٧٣٧ هواپیمایی اوکراین اینترنشنال هیچ گونه وقفه‌ای در پروازهای این فرودگاه ایجاد نکرد و عملیات نشست و برخاست پروازها از زمان وقوع سانحه تاکنون بدون هیچگونه خللی در حال انجام است.

وی با اشاره به اهمیت و نقش فرودگاه امام (ره) در صنعت حمل و نقل هوایی کشور و حضور شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی در این فرودگاه افزود رعایت تمامی مقررات و قوانین ملی و بین المللی در حوزه امنیت و ایمنی پروازها مهمترین و اصلی ترین اولویت این فرودگاه است تا پروازها بدون هیچگونه مشکلی انجام شوند.

خوشخو ادامه داد: در حال حاضر نیز همچون همیشه شرایط برای انجام ایمن پروازها در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) فراهم است و هیچ مساله‌ای امنیت و ایمنی پروازها در این فرودگاه را تهدید نمی‌کند و آمادگی میزبانی از پروازهای تمامی شرکت‌های هواپیمایی را داریم.

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد: این مجموعه بعنوان مهمترین درگاه ورودی کشور همواره بر خدمت رسانی شایسته به مسافران داخلی و خارجی تاکید دارد و تمامی دستورالعمل‌های لازم در جهت تامین رفاه، امنیت و ایمنی مسافران را رعایت می‌کند.