شناسهٔ خبر: 77515 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان؛

اولین نشست خانه‌دار کردن خبرنگاران برگزار شد

mat.jpg در پی دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر فراهم کردن زمینه واگذاری مسکن به خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان لرستان اولین نشست بررسی و پیگیری مسکن خبرنگاران با حضور مدیر کل راه و شهرسازی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان، در نشست مشترک مدیر کل راه و شهرسازی لرستان و برخی از اعضا هیات مدیره خانه مطبوعات استان راه‌های واگذاری مسکن خبرنگاران و نحوه واگذاری به بحث و تبادل نظر گذاشته شد .

در این دیدار علاوه بر نحوه واگذاری مسکن به خبرنگاران، تامین زمین جهت احداث خانه مطبوعات لرستان نیز در دستور کار قرار گرفت .

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان با مهم قلمداد کردن نقش رسانه ها در توسعه همه جانبه استان همراهی آنان را با این‌مدیریت ستودنی توصیف کرد.

رضا خالقی با بیان این مطلب که خبرنگاران علی رغم تنگناهای مالی این اداره کل را حمایت کرده و نسبت به پوشش اخبار و اقدامات به نحو مطلوب عمل کرده اند، گفت: آنان نیز مانند اقشار مختلف جامعه حق دارند تا خانه دار شوند.

مدیر کل راه و شهرسازی گفت: تلاش خود را برای تحقق این مهم خواهد کرد.

وی ادامه داد: راه و شهرسازی لرستان آمادگی دارد تا بر اساس قانون به واجدین شرایط در بین خبرنگاران مسکن واگذار کند.

در این دیدار مدیرعامل خانه مطبوعات لرستان با تقدیر از اهتمام وزیر راه و شهرسازی در بحث خانه دار شدن خبرنگاران لرستان آن را دستور طلایی خواند و گفت: بی‌شک تحقق این مهم بدون توجه ویژه نماینده وزارت در استان  امکان پذیر نخواهد بود .

سید احمد موسوی تصریح کرد: رسانه ها خالقی را مدیری جوان و پیگیر می‌دانند و انتظار دارند با حساسیت دستور وزیر مبنی بر تسریع در امر خانه دار شدن خبرنگاران استان را به مرحله اجرا برساند.