شناسهٔ خبر: 77535 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان:

چهار هزار وانت بار برای اخذ کارت هوشمند ثبت نام کردند

IMG_0163.JPG معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان از ثبت نام چهارهزار وانت بار برای دریافت کارت هوشمند ناوگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، علیرضا جعفری در جلسه ای  که با حضور اتحادیه های صنفی وانت بارهای استان اصفهان درباره اجرای طرح ساماندهی وانت بارها برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون ۱۴۰ راننده برای دریافت کارت هوشمند خود ثبت نام کرده اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه زیرساخت های لازم برای اجرای این طرح از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای آماده مهیا شده و باید هرچه زودتر اجرایی شود.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به ضرورت مشارکت تشکل های صنفی دراطلاع رسانی واجرای این طرح گفت: سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای به منظور کمک به رانندگان شرایط دریافت کارت هوشمند ناوگان و رانندگان را بسیار تسهیل کرده است.

وی همچنین از اعمال قانون برای وانت بارها توسط پلیس راه از بهمن ماه سال جاری خبر داد و گفت: اخذ بارنامه برای وانت بارهایی که در جاده های برون شهری تردد می کنند الزامی است.

جعفری اداره کل و ادارات شهرستانی راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، دفاتر خدماتی-ارتباطی و انجمن ها و تشکل های صنفی را به عنوان محل هایی برای ثبت نام کارت هوشمند ناوگان و رانندگان اعلام کرد.

در ادامه این جلسه نماینده پلیس راه استان اصفهان نیز از اعمال قانون پلیس و برخورد با متخلفان در این حوزه خبر داد.

علیرضا شاه سیا، رئیس اتحادیه وانت تلفنی و پیک موتوری اصفهان نیز در این جلسه ضمن اعلام همکاری برای اجرای این طرح ادامه داد: انعطاف در اجرای این طرح و اختصاص زمان بیشتر برای اقناع و اطلاع رسانی ضروری به نظر می رسد.