شناسهٔ خبر: 77810 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان خبر داد

تشدید نظارت‌ بر ناوگان مسافربری استان اصفهان/ اعتماد به حمل ونقل عمومی نباید خدشه دار شود

IMG_0609.JPG مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان  از تشدید نظارت بر ناوگان مسافربری استان اصفهان با اجرای طرح های جدید خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مهدی خضری در جلسه ارتقای ایمنی حمل و نقل ناوگان مسافری استان اصفهان اظهار کرد: بخش نامه ها و دستورالعمل های جدید ارسال شده از سوی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای بر تشدید نظارت ها در بخش مسافری تاکید دارد.

وی با اشاره به اینکه تشکل های صنفی باید از طریق سیستم خودنظارتی، خطاها و بی احتیاطی ها را به حداقل برسانند، افزود: در واقع انتظار ما از شرکت های مسافربری، مراکز معاینه فنی، رانندگان و تمام دست اندرکاران صنعت حمل ونقل مسافر رفتار مسئولانه‌تر در قبال مردم است.

وی با بیان اینکه نباید اجازه بدهیم رفتار غیرمسئولانه برخی از افراد به اعتماد مردم به ناوگان حمل ونقل عمومی ضربه بزند، گفت: ناوگان حمل ونقل مسافربری استان اصفهان یکی از به روزترین و بهترین ناوگان حمل ونقل مسافر در کشور به شمار می آید.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان  با تاکید بر همکاری های مشترک دولت و بخش خصوصی برای ارتقا ایمنی تردد ناوگان حمل ونقل عمومی تصریح کرد: در این راستا طرح‌های جدید در پایانه های مسافربری کاوه و صفه به صورت پایلوت اجرا و گشت های دروازه‌ای با شدت بیشتری انجام خواهد شد.

خضری با بیان اینکه هیچ عذر و بهانه ای برای عدول از قانون  در زمینه حمل ونقل مسافر قابل قبول نیست، گفت: شرکت های مسافربری باید نظارت خود را بر مدیران فنی و همچنین رانندگان افزایش دهند.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان نظارت جدی تر مدیران فنی را خواستار شد و تاکید کرد: پیگیری قضایی در انتظار متخلفین این حوزه خواهد بود.