شناسهٔ خبر: 78804 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد

ثبت اعتراض متقاضیان طرح اقدام ملی از شنبه ۱۰ اسفند

مسکن جنوب کرمان 2 مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد: متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی از شنبه ۱۰ اسفند می توانند نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان،" داریوش حسینی" با بیان اینکه پالایش ثبت نامی های مرحله نخست طرح اقدام ملی مسکن با بررسی همه جوانب انجام شده است، گفت: با این همه برخی از متقاضیانی که به روند پالایش واجدین شرایط اعتراض دارند که می توانند اعتراض خود را از روز شنبه با مراجعه به سایت tem.mrud.ir ثبت کنند.

وی ادامه داد: همچنین متقاضیانی که تمایل به انصراف از طرح را دارند از تاریخ ۱۲ اسفند می توانند با مراجعه به سایت طرح اقدام ملی نسبت به ثبت درخواست انصراف خود اقدام کنند.

حسینی یادآورشد: چنانچه متقاضیان نسبت به ثبت اسناد اعتراضی دارند باید از طریق اداره کل راه و شهرسازی به اداره کل ثبت اسناد معرفی شوند و با مراجعه به اداره ذکر شده، استعلامات لازم را دریافت کنند و در مورد بانک نیز اگر متقاضیان ادعا دارند تسهیلاتی دریافت نکرده‌اند با اخذ نامه از این اداره به بانک مراجعه کرده و سپس نتیجه فاقد تسهیلات بودن خود را به این اداره کل اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه بررسی فرم ج به اداره کل راه و شهرسازی تفویض شده است، گفت: اداره کل با ثبت اعتراضات و مراجعه این دسته از متقاضیان، موارد را مجددا بررسی کرده و به ستاد جهت ویرایش اعلام می‌کنند.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: افرادی که دراین طرح مورد پذیرش قرار بگیرند با تکمیل فرآیند ثبت نام و پالایش مرحله دوم در صورت پذیرش نهایی مشابه سایر پذیرفته شدگان در اولویت تخصیص واحد مسکونی در این طرح قرار خواهند گرفت.