شناسهٔ خبر: 79373 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

در نامه‌ای به روسای سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان‌ها ابلاغ شد

ضرورت حفظ آمادگی سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان‌ها در ایام تعطیل/ تشکیل ستاد مقابله با کرونا در استان‌های سراسر کشور

احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با ارسال نامه‌ای به روسای سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان‌ها، بر حضور مستمر روسا و اعضای هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان‌ استان‌ها در ایام تعطیلات نوروز تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با ارسال نامه‌ای به روسای سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان‌ها، بر حضور مستمر روسا و اعضای هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان‌ استان‌ها در ایام تعطیلات نوروز تاکید کرد. وی در عین حال بر انجام اقدامات لازم به منظور پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در حد توان و امکان سازمان های نظام مهندسی ساختمان تاکید کرد.

در این نامه خطاب به روسای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان‌ها آمده است: احتراماً، به پیوست تصویر  نامه معاون محترم وزیر راه و شهرسازی در خصوص تشکیل ستاد ویژه مقابله با ویروس کرونا و استقرار نیروی کشیک در روزهای تعطیل در کلیه استان‌ها ارسال می‌شود.

مقتضی است دستورات لازم برای تامین کلیه امکانات سازمان در راستای همکاری همه جانبه با ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و خدمت رسانی به اعضا و خانواده محترم ایشان معمول شود. همچنین، ضروری است به منظور آمادگی لازم برای مواجهه با شرایط اضطراری کشور در حیطه سازمان استان متبوع حضور داشته باشید.

 ضروری است برای کسب آگاهی از آخرین ابلاغیه‌های فوری از طریق درگاه های رسمی روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان اقدام کنید.