شناسهٔ خبر: 80000 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

جابجائی ۳ میلیون و۶۷۶ هزارتن کالا در استان اردبیــــل

21-900x400.jpg مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: سال گذشته ۳ میلیون و۶۷۶ هزارتن کالا و بار دراستان جابجا شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهـرسازی و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از شهرک حمل و نقل اردبیل با بیان اینکه سال گذشته بیش از ۲۶۹ هزار برگ بارنامه نیز صادر شده است افزود: وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان کاملا عادی و روان است.

دبیر کمیسیون اجرائی مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل با قدردانی از تلاش های شبانه روزی رانندگان سخت کوش و فعالان حوزه حمل ونقل گفت: محصولات کشاورزی،سیمان،آب معدنی،انواع چوب و سوخت عمده کالاهای جابجا شده استان در سال ۹۸ است.

عضو شورای اداری استان اردبیل فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از ۷ هزارو ۷۸۹ دستگاه ناوگان باری در استان را یادآور شد و تصریح کرد: ۱۱ هزار راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان فعالیت می کنند.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل گفت: در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه برعملکرد شرکت‌های حمل و نقل انجام می شود و مردم، رانندگان و صاحبان کالا می توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.