شناسهٔ خبر: 81085 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد

پروژه اقدام ملی تهرانسر با سه شیفت کاری سرعت می گیرد

جلسه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، صبح امروز در جلسه با پیمانکاران پروژه اقدام ملی تولید مسکن تهرانسر دستور برنامه زمان بندی سه شیفت کاری را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه که طی هفته اخیر ۲ بازدید و جلسه مفصل در محل کارگاه پروژه اقدام ملی تهرانسر داشته است، در این بازدید با پیمانکاران خواستار سرعت بخشی پروژه و اعلام زمان بندی سه شیفت کاری شد.

این خواسته مدیرکل راه و شهرسازی مورد تایید و استقبال پیمانکاران پروژه قرار گرفت و آن را در مسیر نفع جمعی شهروندان، دولت و پیمانکاران دانستند.

خلیل محبت خواه در این جلسه با معرفی مهندس لک به عنوان مسئول ۲۴ ساعته پروژه اقدام ملی تهرانسر گفت: مشاوران از روز شنبه آلترناتیوهای کاری و نقشه ها را اعلام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران همچنین معاونت املاک و حقوقی و اداره فنی و شناسایی را موظف کرد تا مسائل باقی مانده مشکلات ملکی پروژه را حل و فصل کرده و تا پایان روز شنبه گزارش کامل آن ارائه شود.

وی همچنین با اعلام اینکه خودش و تیم اقدام ملی استان تهران به صورت منظم در تمام روزهای جمعه بابت این پروژه تا پایان کار در محله تهرانسر ، حضور خواهند یافت، تصریح کرد: نما، منظر، تراز، خط آسمان و اصول شهرسازی و معماری باید در پروژه کاملا مطابق با معماری مسکن ویژه تهرانسر همگون بوده و هارمونی داشته باشد و براساس نظر کمیته نما شهرداری تهران انجام شود.

محبت خواه در پایان بر حفظ اصول ایمنی و داشتن بیمه تمام خطر در تمام کارگاه های پروژه تاکید و اظهار داشت: به لحاظ حفظ سلامت مهندسان و کارگران نیز مراقبت ها و پروتکل های وزارت بهداشت درخصوص مقابله با کرونا باید رعایت شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، پروژه مسکن اقدام ملی تهرانسر ۲۰۰۰ واحد است که مرحله اول و کنونی ۴ بلوک به تعداد ۸۶۰ واحد در دست اجرا بوده و بلوک های ۴ الی ۷ نیز که شامل واحدهای باقی مانده است جهت انتخاب شریک و سازنده به فراخوان گذاشته خواهد شد.